| klaudiu2009 a întrebat:

Voua vi s-a intamplat sa fiti refuzati de diferiti baieti/fete? sa stiu daca sunt singuru fraier sau nu

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Tuturor li s-a intamplat, stai linistit.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Refuzata nu am fost, dar eu am refuzat multi big grin

| Linda a răspuns:

Cineva ma gandesc se simte bine daca ii este ceruta prietenia de cat mai multi oameni grozavi. Te simti flatat. Nu esti fraier, esti om. Preocupa-te ca sa te dezvolti, ca oferta ta ca om sa fie cat mai buna si las ca va fi bine si in cazul tau. Numai bine.

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Am fost refuzata si am si refuzat. Dar daca te refuza inseamna ca nu te vrea si ar fi bine sa-ti bagi in cap chestia"Daca nu ma vrea nici eu nu -l(o) vreau.

| FearNoEvil a răspuns:

Stai linistit... Daca ai apucat sa-i zici ce-ai avut de spus e bine... eu nici n-am apucat. rolling on the floor

| zanabuna a răspuns:

Mikella idem ...nu am fost refuzata niciodata. dar am refuzat f f multi baieti.hee hee)

| faranume a răspuns:

Dalaughing...NU esti singurul fraier... dar inseamna ca daca nu te vrea nu te merita!winking

| rabbit a răspuns:

Nu esti singur stai linistit...si daca ai fost refuzat asta nu inseamna ca esti fraier...winking

| traumatizaNtu a răspuns:

Toata lumea-si ia refuzuri. Fetele de la baieti, baietii de la fete, poate si combinat. Dar faza misto e cu cat mai multe refuzuri iei mai repede, cu atat mai putine iei mai tarziu. Tu decizi daca esti 5 minute prost sau restul vietii.
Si daca procedezi corect, esti sincer si hotarat nu o sa-ti iei niciodata refuzuri urate. Si ar trebui sa le multumesti fetelor care te refuza frumos. Eu asa fac. Chiar le sunt recunoscator ca ma stiu cat de nebun sunt.

| mikella a răspuns:

Eu nu am fost refuzata, in schimb la randu meu am refuzat...in concluzie nu esti tu singurul fraierwinking

| M.T a răspuns:

Da si mie mi s-a intamplat si la randul meu am si refuzat. te referi la combinati nu? pai eu cred ca este normal un refuz din simplu fapt ca nu ii place de tine dar stai linisiti ca fete is destule:*
si eu am o varsta si inca nu am prea avut relati .asa ca bafta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca n-ai insistat suficient, iar in cazul in care ai fost refuzat intreaba-te de ce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa nu mai fi fraier, invata sa scrii corect mai intii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nene voi in loc sai ziceti ca totu va fi bine voi ziceti ca nati fost refuzati dar il intelegetii... daca nu ai trecut prin chiestia asta nu ai de unde sa sthii asa ca nu mai vorbitzi daca nu isa intanplat nu vb de toti care ati raspuns si u stai linistit tu nu esthi fraier ea ie fraiera ce tea refuzat dar si mie misa intanplat si chiar daca nu prea tineam mult la el ma doare ca cineva m-a refuzat dar lasa ca trece inseamna ccaa ei nu neau meritat :X:X:X:X:X deci fi linisthit nu esthi fraier oke :X:X:X:X:X:X

| Anonim_9392 a răspuns:

Depinde la ce te referi prin "refuzat" daca e vorba despre sex se mai intampla... dar daca e vorba de o combinatie nu prea am patit tongue deoarece imi alegeam cu grija fata cu care vroiam sa stau happy

| bruneta_6417 a răspuns:

Stai linist k nu esti singurul.anceark sa aflii dc tea refuzat si poate poti schimba cv ce nu le plac fetelor.si uh mikella skumpo suferi fetitzo mi-e mila d tine.cared k ai luat la refuzuri k ti se pare k ai refuzat uh.hhhhh...klaudiu noroc d acum anainte