| lavi94 a întrebat:

Vrea sa ma ajutati si pe mine, mai ales baieti sa ziceti ce credeti voi... e u n baiat pe care il stiu de la strand, se tot dadaea la mine si din astea.acu 3 zile am fost iar la strand s-a pus langa mine m-a luat in brate totul frumos, si cum ies cu el afara si prietena mea si prieteni lui seara la fel m-a luat dupa gat si prieteni lui credeau ca suntem impreuna si el nu a zis nimic, si de cand un baiat din grupu lui s-a dat la mine a devenit indiferent ca si cum nu i`ar pasa. Nu stiu ce sa mai cred i place de3 mine sau nu? El stie de la prietena mea ca o inceput sa imi placa de el si ea l-a intrebat: dar chiar dc nu te bagi cu ea? si el: pff, dupa intrebare *** nu stiu.Nici numai stiu ce sa cred ca ba se dadaea la mine si chesti si acu e indiferent.Va rog ziceti-mi ce credeti. Mersi >big grin

3 răspunsuri:
| kta_6466 a răspuns:

Fi si tu indiferenta cu elwinking

| MaaYa a răspuns:

Mda. ciudata poveste dar sunt cateva posiobilitati... ori nu avea ce face si cauta pe cineva drept companie ori este suparat ca acel tip s-a dat la tine.(e gelos)sau poate ca l-ai luat prin surprindere ca prietena ta i-a zis cal placi si asta nu e prea bine. trebuia el sa faca primul pas. poti sa-i ceri sa va intalniti o data in parc si sa lamuriti toul sa vb face to face. e cel mai bine nu pe mess nu la tel. face to face. Success:*:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer asa mi s-a intamplat si mie doar ca eu sunt baiatul in povestea asa. ma daca e cum a fost la mine... e greu de explicat. nu stiu el daca a vazut ca il lasi sa se dea la tine i``ai dat de inteles ca iti place de el si a continuat dar era doar el dar acum daca a vazut pe altcnva ca se da la tine a crezut ca nu iti place de el ca il lasi doar asa cum il lasi si pe respectivul. si de asta a incetat. adica asta am simtit eu cand s-a dat altu la o prietena am crezut ca si pe mine ma lasa doar asa. ca amici si am incetat deoarece. ma simteam jignit nu stiu daca e asa si la el. dar respingel pe baiatu ala si du-te la el daca iti place de el. nu il lasa sa vada ca se dau toti la tine. am uitat parola la cont sunt Daryusik laughing am trimis acum si imi vine mail cu parola ceao! ne mai auzim