| anonim_4396 a întrebat:

Vreau daca se poate sa ma ajutati si sa-mi dati un mic sfat... Un baiat din clasa m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el iar eu am evitat sa-i raspund. El si-a dat seama ca il plac si nu ma mai intrebat. La scoala ne tachinam si tipam unul la altul dar cu toate acestea el insista sa stea cu mine in banca. De curand o fata mi-a spus ca el nu ma mai place, dar totusi vreau sa aflu adevarul. Cum sa fac asta?

Răspuns Câştigător
| GirlyBrunette a răspuns:

Te mai baga in seama ca la inceput si vreau sa te intreb ceva daca il placi si va intelegeti att de bine dc nu vrei sa stai cu el o sa il pierzi daca continui asa pentru ca si tacerea e un raspuns. el crede acum ca tu nu il placi si ca e doar un amic si din ce ai spus tu reiese ca nu e doar un simplu coleg. du-te la el si spune-i ca il placi nu vad ce ai de pierdut daca el ti-a spus primulkissbafta fundita daca vrei:d

2 răspunsuri:
| deeaandre a răspuns:

Incearca sa te apropii cat mai mult de el, si intreaba-l tu...winking

| Ninon a răspuns:

Incearca sa-l ignori. Da-i naibii de baieti ca toti se alinta intr-una si vor numai atentie. ia-l tare fata daca-l placi.