| anonim_4396 a întrebat:

Vreau de data asta sa imi dati un sfat:am fost la zilele orasului si am dat de unde baiat care era acolo la tiribombe si a pus ochii pe mine! venea la mine si ma intreba daca ma dau sau nu si eu ii spuneam ca nu.eu si el ne priveam insistent toata noaptea, si zambea :X! apoi au trecut zi zilele astea si nu l-am mai vazut un an pana cand s-au facut iarasi zilele orasului si eram tot acolo si si-a amintit de mine si zambea si a zis chiar ca sunt frumoasa la microfon dar nu stiu ce sa fac.nu as vrea sa fac primul pas deoarece erau multe fete acolo si se dadeau la el, ii cereau nr toate si el le dadea ba chiar s-a dat in masinutza cu una de fta cu mine, era indiferent dar dupa ce nu mai erau fetele si era seara tot la mine se uita toata noapte numai la mine.ba chiar veneau fetele si nu ma mai vedea de ele laughing(veneau la cabina lui) nu stiu ce sa fac? sa fac eu primul pas? ce ziceti?

6 răspunsuri:
| Ralukutza_5288 a răspuns:

Da te mananca daca faci tu primul pas? Du-te si incearca!

| iuliana9258 a răspuns:

Eu tin foarte mult la el si as vrea sa fiu cu el dar nu am facut primul pas ptr.ca am vaut ca toate fetele de acolo au facut toate la fel.ele au venit la el si cred ca daca eu nu am venit la el, cred ca el va zice ca eu nu sunt ca toate si pe ele nu le va lua in seama

| iuliana9258 a răspuns:

Pai da dar am mai spus ca nu am facut primul pas ptr.ca am vaut ca toate fetele de acolo au facut toate la fel.ele au venit la el si cred ca daca eu nu am venit la el, cred ca el va zice ca eu nu sunt ca toate si pe ele nu le va lua in seama

greece12
| greece12 a răspuns:

Madalina,te-ai gandit ca in fiecare loc in care se opreste el are cate o fata de care ii place? Si are si de unde alege,din moment ce fetele dau navala toate.El,nu are nevoie sa vina sa iti vorbeasca,poate avea orice fata vrea, tu sa te duci sa-i vorbesti, iar nu e bine.Nu-l uiti mai bine? Nu vrei sa ai un prieten care sa fie tot timpul langa tine? Nu traiesti intr-un pustiu, sunt atatia baieti in jurul tau, cine stie cati asteapta macar o data sa-i privesti...Ia mai gandeste-te.

| ShaWorMaAgresiva a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa il inviti la un suc. Apoi sa vorbiti si incearcal sal saruti si o sa vezi cum reactioneaza.

| iuliana9258 a răspuns:

Pai da greece 12 dar eu nu am facut prima pasul acesta ptr.ca am vazut ca toate fetele de acolo au facut toate la fel.ele au venit la el si cred ca daca eu nu am venit la el, cred ca el va zice ca eu nu sunt ca toate si pe ele nu le va lua in seama...