| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a întrebat:

Vreau doar parerea voastra.Sunt impreuna cu iubitul meu de 2 luni si ceva iar acum de Craciun a venit la mine.De atunci a spus ca daca ar mai putea veni, eu m.am gandit ca nu ar fi o problema, cat timp ai mei sunt acasa.Am decis ca o zi sa mergem afara iar una acasa la mine. Ce parere aveti, e prea devreme pentru a ne petrece timpul in casa? oricum afara fiind frig nu avem ce face. Funda!:*

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Daca ai tai sunt de acord cu relatia voastra totul e ok! Asa ca nu ai de ce sa iti faci griji daca el prezinta credibilitate! Sarbatori fericite!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea.nu e prea devreme. acum depinde si cati ani ai...dar in general e ok. asa el iti poate cunoaste si parintii.