| anonim_4396 a întrebat:

Vreau niste startusuri originale care sa arate ca sufar din cauza ca el nu ma iubeste+++FUNDIta

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Si ti-as pune intrebari multee da` stiu ca raspunsurile tale vor fi mereu "..." puncte, puncte

♫ Si daca te urasc, e pentru ca te-am iubit... ♫

↓ E greu sa iubesti si sa nu fii iubit.Sa arunci in trecut tot ce ai simtit! ↓

[ Erai pe primul loc, niciodata sa nu uiti! Ca pentru tine am renuntat la multe si la multi! ]

Poate să îmi spună cineva. Dacă te voi uita vreodată!?

.De ce nu.i putem uita pe cei ce ne.au uitat deja?

Ai sa simti si tu durerea, Asa cum am simtit si eu.Iti va fi greu si.iti vei aminti mereu De sufletul meu Si de ce-am fost noi odata

Nu ai vrut s-apreciezi ceea ce ai avut.M-ai avut dar. cu timpul m-ai pierdut.Nu speram sa fie-asa credeam c-ai incredere.Ti-am zis ce-am avut de spus acum.

Zambeste`! Tu esti tot Ce am mai bun`[]

cate promisiuni false nu ti-a facut? si de cate ori iti spuneai" de maine am sa-l uit"?

•oAm pus SufLe† in cateva momente `! De azi stop:->Sentimente! O sa rad,O sa Traiesc. Dar fara s Iubesc`! Dar mereu,nu uita. Vei ramane Special iN viata mea:*•o°

Daca n`ai fi tu. mi-ar ramane gol sufletu! |

Poate nu te doare,nu ma mira, cu sufletul tau, vorbesti in sila

AI PLECAT SI MA-AI LASAT SINGURA CU LUMEA ASTA REA CARE TE VREA AI PLECAT SI NU AI SPUS MACAR UN CUVANT

N'ai sa intelegi cat imi e de greu...nu esti in locul meu

Va veni o data vremea cand in urma vei privi. ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii. dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIODATA numai amintirea spune ca. "Asa a fost o data!"

Ai plecat de langa mine,nu te mai am,imi pare rau dar eu dupa tine voi plange mereu!

Rănile sunt prea adânci. Când mă gândesc la "Atunci".

Pastrez în mintea mea clipele frumOase si îmi pare rau ca ele sunt singuRele ramaSe.;;]

Poate ca acum realizezi ca intr-adevar m-ai iubit,Insa e prea tarziu, da-ti seama c-ai gresit,Iubirea pentru tine era un fel de joc usor,Acum ai vrea sa fie bine, dar ranile-inca dor.

Voi pleca, undeva, Aproape de tine, Te voi gasi Oriunde vei fi... mi-e dor de tine (((

Okii mei plang doar din vina ta,sa te mai vada o data ar vrea, Inima mea plange si ea, Nu`ti mai poate indura lipsastraight face

Stau si citesc o carte Poveste de iubire Cu 2 indragostiti Cum esti tu cu mine Povestea`i dureroasa Dar o citesc si plang Si lacrimile mele peste obraji imi curgstraight face

Poate viata mea e un film desprins din realitate, in care am dreptul sa`mi aleg finalul si pot sterge orice replica nu`mi place, dar pacat ca nu pot trage mai multe dublestraight face

Orice greseala o plateste lacrima.As vrea sa pot uita cata incredere am putut avea. Cat de mult raneste dragostea.

Peste obraji o ploaie de lacrimi se vede... Cad in genunchi... "Doamne, cum l`am putut pierde?!

♥ As vrea să uit tot ce a fost, insă inima nu mă lasă

Un singur lucru tine minte:''Mereu vei fi o parte din mine''

Atatea amintiri, clipe ce nu le pot uita.sunt atat de confuza in camera meaoh go on.sad

Nu rani un suflet ce sti ca te-a iubit ca poate pentru tine a plans si a suferit "

Ne privim in ochi ca doi straini ca si cum nimic intre noi nu s`a intamplat.Nu avem curaj sa ne vorbim...Ce usor e sa ne prefacem c`am uitat.Dar ne lipseste tot ce ne-a legat!

•Nu mi-e dor de tine, să stii. Îmi lipseşte doar cel care credeam că eşti!:]

Un vânt ce bate şi-o vreme rece... acum ştiu... tot ce-i frumos repede trece!

♥. Flori uscate`ntr`un buchet. le privesc si te astept, intoarce`te la mine. Nu`mai eu si linistea suntem in camera mea imi e atat de greu fara tine

Un moment mai greu...o perioadă nefastă. Poate mai putem salva ceva din relatia noastră.

Te gandesti mereu la el, esti cu telefonul in mana, a trecut aproape o luna.si el tot nu suna

O poză cu noi trăieste in amintiri. Mi-e dor să te intorc, să te iubesc din priviri.

Si acum ma gandesc numai la noi. Au trecut de mult vremurile in doi

Incerci sa-i uiti imaginea desi iti lipseste,sa auzi vocea care iti spunea ca te iubeste.

Mai bine mă ucid in lacrimi si tristete. Decat să mă omori cu gandul, să nu-ti pese.

Și te dărâmi singură încercând să te ridici, când îl vezi în fața ta. simți că pici.

Ea se ridica, il trage dupa ea si`i zbiara "Te iubesc, iti jur! dar nu mai vreau sa doara"

Sper ca te-am ajutat cat de cathappy

2 răspunsuri:
| Mariella a răspuns:

Din moment ce altcineva iti da niste citate luate de pe net, se duce toata originalitatea. daca vrei ceva original, scrie tu ceea ce gandesti.

| pinky2505 a răspuns:

Pai ai putea de exemplu sa aduci vorba, intr-o conversatie la care ia si el parte, de o persoana la care ti, dar care nu tine la tine