| Dyony01 a întrebat:

Vreau niste status in care sa-i dau d inteles iubitului meu ca este prea indiferent cu mine...

Răspuns Câştigător
| pink10 a răspuns:

Cred ca cel mai frumos mod de a-i spune ceea ce simti este prin "viu grai"... Nu incerca cu stts'uri, posibil sa nu-si dea seamawinking Vorbeste cu el si spune-i ce te deranjeaza, ce nu iti place si ve-ti ajunge amandoi la o concluzie happy Nu-ti fie teama! Incearca sa vorbesti cat mai frumos cu el si nu-i face reprosuri happy Te inteleg si eu am trecut prin asa si tot asa am procedat, totul iesiind in favoarea mea blushing
Curaj! :*big hug
Funda?batting eyelashes

11 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Statusuri?!
Ati ajuns sa ``exprimati``totul prin statusuri.Nu poti sa porti ca oamenii o discutie cu el si sa-i spui ce te doare?
Statusuri...straight face

| AnGeL a răspuns:

Trebuie sa ii spui exact cu cuvintele tale ceea ce simti nu sa ii dai replici...si alte de-astea

| adrianajollie a răspuns:

M-am obisnuit ca tu sa nu fii aici cand am nevoie de tine straight face

| Nicky29 a răspuns:

Cel mai bun status care sa il pui este asta :
Adica nici unu.

| Bog15 a răspuns:

O idee proasta, atunci o sa ii dai putere, vede ca te afecteaza si o sa faca la fel, chiar mai rau, cel mai bine, fa la fel, daca tine la tine va face un pas, daca nu, asta este, e plina balta de broaste, sincer, sfat din experienta tongue, bafta

| Dєєค a răspuns:

Ai vazut-o cum pleaca, cu ochii goi. Esti prea mandru ca sa o opresti crezand ca vine inapoi rolling eyes. "batting eyelashes [ Sper ca o sa te ajute statusull>big grin

| Borgir a răspuns:

Daca el este indiferent cu tine poate nu te iubeste.Incearca si tu sa faci la fel cu el si vezi ce se intampla. Daca te iubeste o sa vina el la tine sa vorbiti daca nu inseamna cu nu este ce trebuie.
Bafta.

| Alexandra8989 a răspuns:

♥Telefonul il strang cu obsesie in mana.Nu stiu cum sa fac sa te sun. Dar simt ca totul e degeaba. Este fara rost Si stiu ca ziua asta. Imi va merge prost vreau fundita

| Alexandra8989 a răspuns:

♥Telefonul il strang cu obsesie in mana.Nu stiu cum sa fac sa te sun. Dar simt ca totul e degeaba. Este fara rost Si stiu ca ziua asta. Imi va merge prost

| nicoleta1987 a răspuns:

Din propie experienta cred ca cel mai bine e sa ii raspunzi cu aceeasi moneda.Adica fi si tu indiferenta.Desigur ca depinde si de el ce fel de persoana este...dar daca tine la tine cred ca va simti faptul ca si tu esti indiferenta si poate isi va da seama cat de mult greseste.Asta in cazul in care tu crezi ca nu se poate comunica cu el. Sper sa iti fi fost de folos si succes in relatia cu iubitul.

| Radu86 a răspuns:

De ce sa faci asta cand in schimb il poti confrunta si sa-i spui in fata exact ceea ce simti, ce te deranjeaza, ce iti place si ce nu. comunicarea este foarta importanta.