| paulica123 a întrebat:

Vreau o parere daca ar mai trebui sa lupt. El este un baiat biker, roscat de aceas varsta ca si mine si azi -vara ne tot vedeam prin parc se tinea dupa mine, am stat chiar si cu el la masa si in timpul acela pe mine nu ma interesa el. Eu eram cu ochii pe alt baiat... el se uita la mine. Si baiatu de care imi placea mise se dovedea a fi unul ne potrivit mie.Si acum eu tin la baiatul acesta la care cred eu ca ii placea de mine, eu tin chiar mult la el poate chiar il iubesc, am vb odata cu el si de atuncea nu mi-a mai raspuns. Nu stiu ce sa fac sa mai continui sa lup si sa il iubesc sau sa ma impac cu gandul ca nu era pentru mine? Dau funda!winking

3 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Poi de unde sa stii ca nu e pentru tine daca nu stii nici macar daca te place, sau daca vrea sa fie cu tine.

| SerafimHD a răspuns:

Uite ce e iubirea din punctul meu de vedere tine de o placere imensa si nemarginita care are loc intre 2 oameni; tu nu iubesti pe cineva daca nici el nu te iubeste (tu doar placi) parerea mea si probabil trebuie sa lupti ca sa dai placerii tale un sens numit iubire si apropo ai niste greseli de gramatica

| NotToday a răspuns:

Sa inveti sa te exprimi corect.