| anonim_4396 a întrebat:

Vreau o prietena urata si nu gasesc, toate fetele care nu sunt frumoase sa ma contacteze.laughingrolling on the floorlaughingrolling on the floor

5 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Vreau sa-mi fac o prietena si nu gasesc, toate fetele sa apeleze la mine, hellã←uuuuu

| Dean1996 a răspuns:

Prea old, cauta ceva mai new, nu mai e amuzant.

| motherfucker a răspuns:

De ce ar vrea o gagica urata? Simplu... pentru ca atunci stie sigur ca nu o sa il insele. Pentru ca nu o sa o ia nimeni happy

| fyfy3 a răspuns:

Asta nu este o intrebare.si,oricum de ce ai vrea o gagica urata?

| SuperCoacă a răspuns:

Mie imi spune toata clasa ca sunt urata, te contactez?