| anonim_4396 a întrebat:

Vreau parerile fetelor. Voi ce vreti de la un baiat. Sa fie frumos? Sa va faca sa radeti? Eu nu sunt frumos (zic eu) http://i904.photobucket.com/albums/ac241/adytzu12233/Pho to0062M.jpg. Dar fetele nu ma plac pur si simplu, le fac sa rada, ma inteleg bine cu ele dar nu vor sa fie cu mine dar nici una. Am incercat si cu cele care sunt mai indiferent sau cu cele care nu fac decat sa vorbesc frumos dar nu merge.

3 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Mie una imi plac baietii care:
-sunt inteligenti
-sunt amuzanti
-sunt buni(atat la comportament cat si la suflet)
-sa fie sincer.
Acum depinde si de celelalte fete, de ce vor ele.
O seara buna!

| vRawr a răspuns:

Fetele urmaresc de la un baiat sa fie si matur si amuzant, dar cu o limita, daca le faci "sa rada" apeland la PROSTIE, nu, nu cred ca ai sanse.

| YellowRosse a răspuns:

Uite si pe mine ma face un baiat sa rad si e dragut, arata ''wow''... Dar nu e ''chimie intre noi''... Tin la el ca la un prieten, nu mai mult.happy
Si nu inteleg ce vr sa zici ''nu vor sa fie cu mine". Doar nu te-ai dus la fiecare fata in parte, i-ai zis o gluma si dupa i-ai zis ''vrei sa fi impreuna cu mine?''... Normal ca te-ar refuza. Si daca le iei pe toate la rand or sa te creada un... :d