| best1people a întrebat:

vreau prietena.sunt clasa a9a,1.75 metri inaltime, 70kg, un pic de burta.majoritatea imi spun ca sunt frumos dar nu sunt solid ca un baiat si sunt mai sensibil de felul meu, nu am prietena sau macar un prim sarut, lumea ma stie un baiat mai timid si nu stiu cum sa atrag o fata ca am incercat deja si ele se uita la altii caci nu sunt destul de sarmant cum s-ar spune.

10 răspunsuri:
| Swal a răspuns:

Fii tu insuti..si lasa sfaturile de genul primului, e adevarat conteaza vestimentatia dar conteaza mai mult faptul ca tu sa te simti ok in ceea ce esti imbracat. Si..tot asa ia mustatawinking

| Molecula a răspuns:

Nu conteaza ca nu esti solid sau ca esti mai sensibil. Sunt multe fete care cauta baieti "naturali" fara fite si sa fie ei insusi. O data si odata o sa dea norocu si peste tine. Bafta!

| tsunami11 a răspuns:

Poza ta e din 2007 asa ca acum ar trebui s-a arati total diferit.

| gamerulyonutz a răspuns:

Pentru a face o fata sa te placa zambestei frumos, si se va indragosti de tine funda!

| SoloPC a răspuns:

Pentru ati face o prietena inceteaza acea frizura fa-ti o frizura ca sa ai fata mai dura pari genu de baiat care sta numai in casa.
2.acel inceput de mustata radel fai ceva.
Imbracate mai "smecher"
fi in pas cu moda la bluze si pantaloni de preferabil blugi si nu blugi simpli cu o rputura mica acolo da nu pana la piele ma intelegi cu un model si inchisi la culoare
La bluze trebuie sa fie o bluza haioasa tie ti-ar sta bine cu un alb sau un albastru si pe ea sa fie un desen pe ea.
la adidasi sa fie acei adidasi de dansat DNB.
Sper sa iti fie de ajutor sfaturile tale big grin

| best1people explică (pentru SoloPC):

Toti suntem imbracati asa...e uniforma scoliii

| HappyGrumpy a răspuns:

Dar ai cautat? fa si u un clip pe youtube, vreau o prietena si nu gasesc. si o sa gasesesti garantat. NU STIU asa o gasit.

| best1people explică:

A si uitati-va la poza de profil sa vedeti cam cum arat...

| oDoP a răspuns:

Sorry man! Nu suntem pe Matrimoniale aicilaughing

| EmmaWat a răspuns:

Pai daca arati ca un fund de maimuta, atunci impusca-te. Iar daca esti blond cu ochi albastrii vino la mine laughing Eu sunt a 8-a si am tot 1, 75 inaltime :p