| cristina1 a întrebat:

Vreau sa aflu dacă intra cu mine mama în cabinetul ginecologului, fiindcă nu mai sunt virgina și vreau sa-i dau mita medicului sa nu-i spună mamei, cum credeți voi reuși?

Răspuns Câştigător
| LOVEisLOVE a răspuns:

Buna happyCel mai simpla solutie ar fi sa ii spui mamei tale.winking
Deoarece daca mergi la medic si afla de acolo 1. o sa ii fie rusine (ca na nu este un lucru foarte placut sa stie ca fata ei nu mai este virgina si mai ales sa afle chestia asta de la un medic stiind ca este mama ta si ar trebui sa ii spui ei asta) 2. o sa te certe ca nu i-ai spus dinainte si o sa fie ma rau...

Eu iti urez Succes oricum happy
Ai grija de tine. vezi tu cum o scoti la capatwinking Funda big grin

13 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Incearca sa amani cumva programarea sau sa te duci inainte si sa vbesti cu doctorul.sa speram ca e unul bun caruia i se va face mila de tine. sad
succes! :*

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu vei reusi! Pericolul la care te expui il obliga sa spuna mamei situatia ta, mai ales daca esti minora!

| foxi a răspuns:

Nu vei reusi! Spune-i mamei cinstit care-i situatia!

| Cretaker a răspuns:

Aaaaahaha, asta mi-a placut.

8/10

| bOse a răspuns:

Sa ne povestesti ce-a iesit.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Oricum va afla, mai devreme ori mai tarziu, asa ca este bine sa-i spui tu mamei, pentru a nu afla de la altii, va fi mai rau. Acum este momentul sa-i spui. Numai bine!

| Urzică a răspuns:

Doamne.

Parintii au voie sa intre. Deci adevaraul va iesi la iveala. Daca nu te-ai putut rabda sa nu-ti incepi viata sexuala, suporta consecintele!

EuSiAtat

| Gosh. a răspuns:

Parintii INTRA cu tine in cabinet, asta daca nu ii rogi tu sa nu o faca.

Fie ii spui mamei tale adevarul...fie o sa descopere singura. Si o sa fie mult mai rau, crede-ma.

Ai putea incerca sa te duci la cabinet mai devreme si sa vorbesti cu doctorul...asta ar fi singura optiune.

Succes.

| viseaza a răspuns:

bai uite pote merge ii spui mamei tale ca vrei sa-i dovedesti ca esti matura si ca vei putea emrge singura la ginecolog ca n-ai nevoie de ea bine aucm depinde ce varsta ai, daca ai mai putin de 14. spune-i mamaei in fata ca oricuma sta e cel mai bine na! si mult succesbig hug sper sa ne spui ce-ai facut>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti nebuna...sincer

| LuvingSe7en a răspuns:

De ce sa minti!? de ce sa o minti pe mama ta?
Asta este.ai facut'o.incearca sa vorbesti cu ea si sa ii explici
Sa speram ca o sa inteleaga[dar sincer nu prea vad ce ai sa ii explici]
Vorbeste in orice caz cu mama ta.sau las'o sa intre cu tine la ginecolog si cand iesi de acolo vorbesti cu ea!

Succes!

| denisa18 a răspuns:

Sfatul meu ste:sa discuti cu mama ta inainte de programaer l ginecolog si totul o sa decurga corect si e mama ta dicsuta cu ea si totul o sa fie mult mai bine! nu vb dn vorbe dn popor, ci din proprie experienta, chiar vinerea trecuta am fost l ginecolog si am fost in aceeasi sit! eu azi vreau as discut cu mama mai multe si am 1000 de emotii! succes sh tie

| cristina1 explică:

Eu am 16 dac ceva