| Scarabeul a întrebat:

Vreau sa aflu parerile fetelor referitor daca sexul este sau nu important intro relatie, deci?

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ar trebui să fie; într-un fel te porți cu un tip, în alt fel cu o tipă. Deci e clar că sexul contează!

| SkyPilot a răspuns:

Pentru foarte multe este. Stiu dstule care s-au despartit de prieteni sau soti pentru ca nu erau multumite in pat. Si nu au avut nici o jena sa o spuna.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Prietene,te doare capul? Sexul este foarte important. Daca nu faci si dragoste, atunci ce faci? De precizat totusi ca sunt si femei care nu isi doresc sa faca sex, dar ff rare. O femeie normala, ca si barbatul de asemenea, o sa vrea sex in mod constant. Dar intrebarea ta e retorica sau tie iti displace sexul? Nu cred sa fie neplacut dar....cine stie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Referitor la sex din perspectiva femeilor, avand in vedere ca sunt o groaza de femei frigide, nu este o intrebare tocmai proasta. Daca pentru majoritatea femeilor, sexul este foarte important, asta-i altceva.

| Neuronul a răspuns:

Un cuplu care duce o viaţă sexuală foarte bună, deşi au certuri des, vor avea o relaţie mult mai durabilă şi mai pasională.
În schimb, un cuplu în care nu prea există certuri, dar nici plăcere sexuală, flacăra aceea se poate stinge, iar relaţia lor se va sfârşi mult mai rapid!

După o relaţie îndelungată, dacă plăcerea actului sexual scade considerabil, nu vei mai simţi că dormi cu iubita în pat. Vei simţi că dormi cu vecina de cameră!

| cristinela4 a răspuns:

E un lucru firesc, care dupa un timp cind se cunosc mai bine, acest fapt devine necesar!

| AnonimaXDD a răspuns:

Este (aproape cel mai important) happy