| ShotVerde a întrebat:

Vreau sa ating iubita pe săni, cum as putea face sa stiu daca vrea si ea sau s-o luam altfel, ce simte o fata cand o mangai pe țâțe cand te saruti cu ea

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui sa faci asta intr un cadru romantic cand va sarutati frantuzeste eventual si imbratiseaz o de la spate dupa treci in fata pe abdomen si usor urci dar usor fiindca dupa va crede ca esti foarte disperat.

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu am inteles cine te opreste sa faci acest lucru, in conditiile in care spui ca iti este si iubita. Ai incercat intai sa o saruti?

| alin334 a răspuns:

Deci in ambele cazuri se excita, ideea e ca o sa lase ea de inteles cand poti face asta tongue nu te risca

| madalinamadu a răspuns:

Depinde mult de felul în care o săruţi.

| LoveSleep a răspuns:

Se sperie și fuge.
Atinge-o pe abdomen și urcă încet mai sus. Dacă n-o să te oprească probabil că vrea.

| Emilian65 a răspuns:

Simte ceva care ar vrea sa se mai repete si cu alta ocazie.

| DrWhoeverIam a răspuns:

Depinde de varsta, daca niciunul dintre voi nu este virgin, fa-o in timp ce va sarutati ori de cate ori simti tu nevoia. Raspuns la intrebarea ta: Se excita.

| ElenaSt2011 a răspuns:

Se spune ca sanii sunt o zona erogena a femeii. Deci, trebuie atinsi mai ales daca sunteti in pat, pentru a o excita mai repede.

Dar, sa nu o strangi de sani, pentru ca este cel mai sensibil organ feminin si poate avea urmari neplacute pentru fata.

| dragodana a răspuns:

Salut! Atinge-o si daca nu vrea iti da mana la o parte. Poarta-te cu delicatete cu sanii ei(suge, linge, mangaie).O va innebuni de placere.

| Sweet155 a răspuns:

Ca sa vrea sa o mangai pe sani trebuie sa o saruti cat mai tandru si pasional dupa care incepi sa o atingi pe abdomen si urci sus.Ea se va excita mult.