| tantricday a întrebat:

Vreau sa cunosc o tantrica autentica, o femeie intiata in arta amorului oriental. Ce sugestii aveti?

4 răspunsuri:
| alonet a răspuns:

Ca sunt sigur ca ai sa gasesti destule babe dornice de aventura happy ii plin netul de situri de genu. tine cont ca ceea ce iti doresti tu e "lubrifiant" pe calea ce duce in Locuinta Mortilor

| hippie a răspuns:

Incearca mana stanga.

| tantricday explică:

Nu stiam ca babele intra pe TPU si ca sunt dornice de aventura ...cat despre locuinta mortilor e interesant de descoperit despre ce vorbesti. fii mai detaliat

| LauraSpataru a răspuns:

Sunteti cu capul! Un raspuns normal pentru bietul om nu aveti?