| MeElla a întrebat:

Vreau sa dau niste intrebari unui baiat caremi place. fundaaaaa!

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

Cine te opreste?

| Neinteresantul a răspuns:

Si intrebarea este?

| teadorr a răspuns:

Mai esti "baiat mare"? rolling on the floor

| MeElla explică:

Ce intrebari sa dau? ca sal imprezionez

| Neinteresantul a răspuns:

Nu poti impresiona pe nimeni prin niste intrebari, ci prin raspunsuri.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Adica vrei sa gasesti subiecte interesante de discutie, care sa il faca sa discute cu tine - cred ca la asta te referi tu, pentru ca nu il poti impresiona cu intrebarile... eventual cu raspunsuri.
Trebuie sa stii ce ii place si ce nu, apoi poti vorbi cu el orice: muzica, filme, emisiuni tv, carti, orice va inconjoara, totul poate fi un subiect de discutie, important e sa se simta bine!
Bafta!

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Adica vrei sa gasesti subiecte interesante de discutie, care sa il faca sa discute cu tine - cred ca la asta te referi tu, pentru ca nu il poti impresiona cu intrebarile... eventual cu raspunsuri.
Trebuie sa stii ce ii place si ce nu, apoi poti vorbi cu el orice: muzica, filme, emisiuni tv, carti, orice va inconjoara, totul poate fi un subiect de discutie, important e sa se simta bine!

| sebysebyca a răspuns:

Dai!

| MeElla explică:

Vreau intrebari!