| Markus_4003 a întrebat:

Vreau sa es astazi cu prietena si nu stiu ce sa-i iau eu cred ca un trandafir rosu dar voi fetelor ce parere aveti? pentru ca nu este nici o ocazie pur si simplu

Răspuns Câştigător
| mystik a răspuns:

E ft bine ca mai sunt baieti si care nu ar astepta o ocazie spaciala pentru ai arata iubitei sale cit de mult o iubeste... un trandafir e un simbol destul de dragut pentru o domnisoara, mai ales daca este daruit de o persoana ft draga! markus, te felicit pentru acest gest si sa stii ca iubita ta are noroc cu tine, fi-ti fericiti! mult noroc

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Da, e ok şi frumos. Arată că eşti atent cu ea. Baftă!

| evelin_1888 a răspuns:

Cred ca este o idee buna un trandafir. unei fete poti sa ii daruiesti flori fara a fi o ocazie speciala.bafta:*

| neynya_4078 a răspuns:

De ce nu? Ii va face placere happyMai ales ca nu-i nici o ocazie speciala, o floare e oricand binevenita: un trandafir sau o alta floare simpla de vara.

| ..::EuShiNimikMaiMult::.. a răspuns:

Foarte frumos din partea ta.Sigur va fi impresionata!

| bOse a răspuns:

Daca vrei sa "esi" cu prietena ta cumpara-i o floare si atat.