| Sabina_7325 a întrebat:

Vreau sa fac sex cu el insa mi e frica sa nu ramin insarcinata... ce sa fac?

13 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Sa te protejezi. eventual cu prezervativ pentru ca e cel mai sigur.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Si apropo din intrebarea ta se vede ca nu ai mai mult de 12-13 ani asa ca sfatul meu este sa mai cresti putin ca la anii tai nici nu stii cu ce se mananca sexul.

bafta!

| Ирина19 a răspuns:

Protejeaza-te

| Cătălina a răspuns:

Sa te protejezi!

| lyrics a răspuns:

Simplu
protejati-va

| deviant18 a răspuns:

Foloseste prezervativ. si pastila de a doua zi ca sa fii tu sigura. si gatabig grin

| Laura a răspuns:

Ai mai pus o întrebare în care ziceai că tu și sotul tău o să aveti gemeni... și acum spui că vrei să faci sex cu el dar ti-e frică să nu rămâi însărcinată? Sau poate-o fi amantu`?big grin

| Alëxąndŕą a răspuns:

Ia-ti un Love Plus sau Durex du-te la sex shop si intreaba de ele. A da fi atenta sa nu zica (te duci cu partenerul) imi pare rau domnule dar prezervative mai micide atat nu avem ar fi tare rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa poarte el prezervative

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te razgandesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si sa astepti sa cresti, o sa intelegi la varsta potrivita...

| Anna_6497 a răspuns:

Sa foloseti prezervativul
bafta :*

| Cristinica_6719 a răspuns:

Spune-i:
1)că nu eşti pregătită;
2)să poarte prezervativ.