| blunts a întrebat:

Vreau sa ies cu o fata da nu mai am curaj deoarece am mai intrebato odata acum cateva saptamani si a zis ca se mai gandeste... Ce sa fac? Un preietn a intrebat-o ce parere are despre mine si ea a zis ca sunt dragut.

5 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Aha ea raspunde ca esti dragut, dar de aici se joaca cu tine, cum adica sa se gandeasca? eu nu inteleg asa fete, ori da, sau nu, si gata. Spune-i ca daca ea nu vrea alta o sa vrea la sigur, si gata, ce atata joaca cu chestia asta. Ca doar nu ai intrebat-o altceva,

| antonia09 a răspuns:

Surprinde-o oferindui un buchet de flori frumos aranjat cu un biletel in care o intrebi daca vrea sa petreaca o seara romantica cu tine.

| tami a răspuns:

Se joaca cu tine
cunosc foarte bine situatia laughing
ti-a spus ca se mai gandeste deci vrea sa te puna pe jar si a zis ca esti dragut so eu zic ca te place
poti sa o mai abordezi o data dar nu fi prea insistent fetelor nu le place asta si sa nu pari disperat
succeswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu vrea nu mai insista va veni singura sa te roage sa iesi cu ea

| mada_4735 a răspuns:

Ia-ti inima in dinti si intreab-o inca o data. Fetelor le place sa fie rugate, sa se insiste (dar moderat, sa nu cazi in cealalta extrema). Succes!