| VictorashM a întrebat:

Vreau sa ii faca o supriza iubitei super nebuna si super placuta,ce as putea sa incerc?(ceva de genul niste litere arzind )idei va rog mult,mersi, funda+vot

4 răspunsuri:
| AlisPretty a răspuns:

Buchet de trandafiri + inel / lantic

| bbydeea317 a răspuns:

Eu am primit ca si cadou o prezentare video la care au participat in jur de 60 de persoane. Treaba sta cam asa. Rogi niste cunoscuti, sau poate niste persoane mai dragute de pe strada sa tina niste hartii cu niste lucruri scrise de tine in mana timp de 2-3 secunde, pana apuci sa filmezi. Un fel de text mai lung, iar pe fiecare foaie scrii maxim o propozitie. E f. interesant si inovativ.

| LookAtMeNow a răspuns:

Buna! Foarte frumos din partea ta! happy
Ok, eu nu am primit asa ceva inca, dar ar fi interesant sa scrii "Te iubesc" cu creta pe trotuarul din fata blocului/casei ei.
Daca la tine in oras exista panouri electronice cu reclame, poti merge sa pui cateva poze cu voi si un mesaj simplut si dragut pe langa.Va vedea tot orasul si va ramane acolo in ziua respectiva.
Alta idee ar fi sa inchiriezi o camera, stii tu...decorul tipic, trandafiri si sampanie si apoi cine stie?
Ai putea sa iei niste lumanari rotunde si sa scrii un te iubesc tot in fata blocului/casei.
Incearca sa te gandesti la ceva ce stii ca i-ar placea mult(tu ii cunosti gusturile). Multa bafta!