| Drums a întrebat:

Vreau sa il ignor dar nu pot, vreaun sa il uit dar nu pot.sa va spun cum a inceput povestea.imi place de un baiat care nu e in clasa cu mine.anul trecut lui ii placea de alta fata.intr-un timp ne-am apropiat ft mult, iar el mi-a sp ca tine mult la mine si ca daca vr sa fiu pr lui.eu binenteles ca am sp da x( crying...acum regret... iar totul a mers bine la inceput apoi am descoperit ca el nu a uitat-o p fata aia si ne-am despartit.acum tot tin la el dar am observat ca atunci cand fata aceea e prin preajma el este complet schimbat, se poarta urat cu mine.etc,iar cand nu e ea e ft dragastos, face gesturi finutze., inca ii mai place de fata aceeasadsincer el nu stie ca inca mai tin la el.dar.eu chiar nu mai vreau, credeti-ma nu mai vreau sa mai tin la el, dar nu pot. ce sa fac? ajutorrrrrrr. multumesc

7 răspunsuri:
| tedy_3816 a răspuns:

Fate ca nu iti pasa de el nu mai vb cu el, iar el te va dori ma mult mul mai mult>big grin

| marsy a răspuns:

Dragutza fetita! Cu siguranta nu ai de cistigat in aceasta relatie.Lasa-l in pace. si atunci o sa vada ca era mai bine cu tine. Decit cu cea pe care o place si ii da refuz! Nu merita umilinta si sa suporti comportamentul sau!

| Gosh. a răspuns:

Si eu am fost in aceeasi situatie. EI.nu chiar aceeasi, dar si mie imi placea de un baiat mai mare pe care efectiv nu il puteam uita.
Am incercat toate lucrurile posibile.si nu m-a ajutat nimic.
Lasa timpul sa treaca. E tot ce poti face.Si incearca sa fii optimista, pentru ca intr-o zi vei gasi persoana potrivita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff.nu stiu nu pot sa ati zic un raspuns, da-mi id tau, am trecut prin asa ceva sincer, si poate te ajut, uite adica id meu: cibotarumihaipaul, dai add, si vbim acolo, imi explici mia multe.papa:* te :*

| Kidd ♡ a răspuns:

Buna squmpolove struckkiss

Timpul te va ajuta! Cel mai bine e sa il ignori pe acel baiatwinking cu toate ca il iubesti.Intr`o zi el isi va da seama ca te-a pierdut si va regreta! Crede`ma ca roata se intoarce oricat de patrata estewinking.

| Lorelai a răspuns:

Nu te mai gandi la el, nu il mai baga in seama. E clar ca o iubeste pe acea fata, pe tine nu te va iubi niciodata. Te foloseste, tu nu contezi pentru el, ea da conteaza de aceea e schimbat in preajma ei. Meriti sa fii iubita si tu.nu crezi? Asa ca renunta la acest baiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer trec si eu printr-o situatie similara cu a ta, nu stiam ce sa fac sa ii atrag atentia dar acum mi-am dat seama ca nu e petre mine si'a batut joc de mine... Dar acum vreau sa il fac sa tina la mine si nu stiu cum, aveti voi vreo solutie?
Mi-as dori mult de tot ca intr-o zi roata sa se intorca si sa vina si el la mine rugandu-ma sa stau cu el!sigh va rog din tot sufletul ajutati-ma cu un sfat! Id-ul meu este a_andreeutza dati add! Va astept! Va pup!:X:*