| MeGustaaaaa a întrebat:

Vreau sa imi cumpar Helies. Ce parere aveti? Sa dau 55 lei pe ei? Voi v-ati cumpara?
Si, inca ceva despre dragoste...
Am fost cu un baiat, prima mea iubire, si acum sunt cu altul.Prezentul tine la mine, ne intelegem, etc.Sunt cu el si ne intelegem foarte bine.
Dar, aici e problema, tot mai simt ceva pentru fostul. Ce sa fac? Cu care sa fiu? Cum imi dau seama pe care il iubesc mai mult? Luati ID-ul meu sa va arat cum arata: aura_hd9

Pupici la toti :*:*

2 răspunsuri:
| Zuzu6235 a răspuns:

Daca as avea o prietena ca tine i-as da papucii fara resentimente. "fostul" inseamna ca "a fost". capitol incheiat in viata ta. acum esti cu actualul. tine la el si nu il trada daca el nu ti-a dat motive sa faci asta. stiu ca exista sentimente pentrufostii iubiti/iubite. si eu inca mai tin la o anume fata de care m-am despartit. daca e sa ma impac cu ea bine, daca gasesc pe alta intre timp si totul merge bine nu o voi insela cu fosta.winking dar e decizia ta.acesta e sfatul meu.

| d33utza003 a răspuns:

Pai daca esti atat de nehotarata ar trebui sa pleci undeva un weekend unde sa iti inchizi telefonul pe motivu ca nu ai semnal sa nu vb cu niciunu dintre ei si in felul asta vei vedea la care tii... in ultima zi...atunci cand vei ajunge acasa suna-l pe primul din ei care iti vine in minte si spune-i ce simti pentru el.mai departe stii si tu ce sa faci

mai conteaza si felul in care s-au comportat cu tine, care ti-a demonstrat ca te iubeste sau care ti-a gresit mai mult.

Nu cred ca conteaza aspectu fizic dar din curiozitate ti-am luat id sa ii vadhee hee