| Alinache a întrebat:

Vreau sa imi fac o prietena..pentru o relatie stabila? am mai avut prietene dar am stat cu ele foarte putin timp....va rog sa ma ajutati..pentru un raspuns bun dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| keybyeTeQuila a răspuns:

Vine o zi in care visezi! Si pui in acest vis toate sperantele, toate dorintele, toate nazuintele tale! Si apoi astepti cu infrigurare! Si te gandesti: "se poate acest vis implini?  sa se intample! dar...cineva acolo sus te priveste, iti vede tristetea din ochi vede cata nevoie ai de iubire! si. dintr-o data, visul se implineste! Sa ai parte de iubire si vise implinite

4 răspunsuri:
| YoYoLicious a răspuns:

Toate fetele sa apeleze la tine!

| neutrino a răspuns:

Orice relatie are si un inceput si un sfarsit. Conteaza ce este intre...

| anonima1995 a răspuns:

Din moment ce vrei sa ai o relatie stabila trebuie sa ai rabdare sa cunosti o fata. Trebuie sa o accepti asa cum e ea, cu tot cu defecte si calitati. Fii deschis cu toate fetele, nu poti stii niciodata care poate pune ochii pe tine. Nu poti avea o relatie stabila cu oricine, trebuie sa simti ceva pentru fata respectiva. Iar in momentul in care gasesti fata care sa iti fure inima trebuie sa ii spui si sa ii areti cat de speciala e pentru tine.

| Bogdanღ a răspuns:

Ca sa ai o relatie de durata trebuie sa fie cu persoana iubita, acele fete cu care ai stat putin nu le-ai iubit sau le-ai iubit dar ele nu te-au iubit... o sa iti gasesti partenera odata si odata.