| ALINA46778889999 a întrebat:

Vreau să îmi scot steriletul îl am pus de 3 luni dar nu ştiu sigur dacă să îl scot sau nu.Voi ce credeţi ca trebuie să fac? O să doară când îl scot? Soţul meu zice ca la sex simte firul şi îl deranjeaza de asta mam gândit să îl scot plus că el vrea şi copii

2 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Alta minciuna mai buna nu a gasit sotul tau? Si unde era acum 3 luni cand ai luat decizia de a-ți pune sterilet?

| Violleta2022 a răspuns:

Tu nu-l poti scoate ca-ti poti afecata colul uterin si uterul, ranind totul in calea lui daca-l trgi afara.
Mergi la medicul ginecolog sa-l scaoata el.
Sotul tau minte fiindca nu exista asemenea motv si api o ata este impsoibil sa-l deranjeze!
Baga ata in vagin si spune-i ca ai scos-o tu, ca el nu are de unde sa stie adeavrul, sa vezi ce vesel o sa fie la sex, fara sa aiba habar ca tu nu ai scos-o deloc.