| Optimus7 a întrebat:

Vreau sa imi spuneti daca se poate intampla asa ceva. Am auzit ca o fata s-a pus in poala unui baiat si acesta a avut orgasm. Ce parere aveti?

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E tanar si cu putina experienta sexuala. Se intampla foarte des, doar ca baietii nu prea recunosc asta.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Se poate întâmpla. Nu e chiar atât de anormal şi nici de râs.
Mai ales dacă ăla era inactiv sexual, e chiar firesc.

| TitiDrLove a răspuns:

Tare stupizi. cum sa aiba baiatul orgasm ma?laughing)

| NickiMinaj a răspuns:

E vorba de antonia, nu?

| BlueHusky a răspuns:

@Titi baietii nu au orgasm!?!?!?

| Bog15 a răspuns:

La fete chestia e foarte mult psihica decat fizica cum e la baieti, la ele daca sunt in starea de spirit ajung departe repede, daca nu poti sa faci orice, de asta zic ca e posibil, baieti mai tineti minte in pubertate, va trezeati dupa visurile alea umede, si doar nu faceati sex? same thing, la fete, deci eu zic ca e posibil, big grin

| Bog15 a răspuns:

Stai ca citi aiurea, crezui ca e vorba de fata, da aia clar e posibil, daca tipa l-a frecat putin, cred e posibil ca tipu sa se fi terminat (hai sa nu mergem pana la orgasm)

| AngelaRAmona a răspuns:

Wtf?! nooooo way...nici daca esti virgina nu se poate intampla asa ceva...doar nu i-a tras-o prin pantaloni?rolling on the floor)))

Răspuns utilizator avertizat
| sweetcandy_2436 a răspuns:

Wow...pe bune? ce aiurea.

| unbaiatspecial a răspuns:

AngelaRAmona nu ai inteles intrebarea. este vorba de un EL nu de o EA. On topic: din prea multa lipsa sau o anumita boala poti avea erectie prematura