| LucaciAdriani a întrebat:

Vreau să întreb doar partea feminină, toate fetele care văd mesajul meu dar să fie sincere chiar contează mărimea penisului? Vreau sinceritate din partea voastră vă rog

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Haideti doamnelor si domnisoarelor, nu fiti timide

| Emma30555 a răspuns:

Nu contează decât cum a spus un utilizator poate doar dacă e la extreme, mult prea mare sau mult prea mic. Mai mult contează cum te miști, pasiunea, poziții care pot ajuta. Degeaba ești apt fizic dacă nu te pricepi. Eu cred ca un penis mediu este de preferat de cele mai multe femei.

| Eireann a răspuns:

Conteaza numai daca este la exteme - de exemplu sub 10 cm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| Allhambra a răspuns:

Da, contează, dar nu la modul la care își imaginează unii bărbați.
Cum penisurile au mărimi diferite și vaginurile au mărimi diferite. Deci, pâna la urmă e chestia de potriveală.
Pentru că un tip cu penis foarte mare și o tipă cu vaginul strâmt, nu va produce prea multă plăcere ci mai mult durere și disconfort. Iar un tip cu penisul mic și o tipă cu vagin mai larg, va fi un efort în zadar. Nu va simți mai nimic.

| Hammurabi a răspuns (pentru Allhambra):

Nu ar fi corect ca dimensiunile astea să fie trcute în cartea de identitate și la femei și la bărbați? rolling on the floor

| Allhambra a răspuns (pentru Hammurabi):

Ba da, și când ieși la un date în primul rând îi ceri buletinul. laughing

| sofisis a răspuns (pentru Allhambra):

Subscriu

| MONICAMONICA13981398 a răspuns:

Nu chiar, de cele mai multe ori esențele tari se țin în sticle mici laughing)