| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa intreb si eu fetele ce parere au despre un baiat care are anumite fantezii, mai ciudate. De exemplu si sper sa nu faceti misto de mine, eu cand vad o fata care imi place foarte mult, imi imaginez ca as vrea sa fac cu ea anumite lucruri care imi dau seama ca nu suna prea bine, dar asta simt si imi vine apa in gura doar cand ma gandesc. Imi doresc sa o ling in fund, dar chiar in gaura sau imi doresc sa faca pipi in gura mea. E o nebunie sa imi doresc asa ceva? Sunt eu dereglat?
Daca as ajunge la un moment dat sa-i propun unei fete asa ceva, ma va crede un ciudat? Fetele au si ele fantezii din astea extreme? Imi puteti sa exemple de fantezii de genul asta pe care le au fetele? Sper sa nu deranjeze intrebarea mea, pentru ca eu cred ca m-am incadrat la categoria potrivita, nu e despre dragoste dar e despre sex.

20 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu este prima dată când aud despre asemenea fantezii.
Legat de partea în care vei ajunge să propui asta cuiva, dacă te va judeca sau nu, depinde doar de acea fată.

| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun, dar tu ai o problema psihica, odata ce gasesti satisfactiisi placere din chestii macabre, imputiciuni sau scarbosenii...
Cred ca nu sunt multe fete pe lumea asta care sa accepte asa ceva.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Macabru se refera la moarte si morti, iar eu nu gasesc nici o placere in asa ceva. Despre imputiciuni si scarbosenii ei bine da, imi doresc mult sa ling in fund o fata, dar trebuie sa fie curata acolo, nu as putea sa ling un anus murdar; iar din ceea ce am citit, urina unei persoane sanatoase, e sterila, deci nu e asa scarboasa cum spui tu.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Urina-i sterila?
Stii ca prin urina se elimina toate toxinele din corpul uman?

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Documenteaza-te si-o sa vezi.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ia de citeste si documenteaza baiete, nu de pe la babe, ci de pe un site medical, publica in urma unui studiu facut de un grup de oameni de ştiinţă de la Universitatea Chicago, Statele Unite:

https://www.csid.ro/......-10190710/

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Si de unde stii tu ca restul opiniilor sunt de la babe? Dar hai sa zicem ca da, elimini toxinele prin urina. Si ce daca? Tot nu e periculoasa. Oricum, dupa cum am scris intr-un comentariu mai sus, ideea era ca o fata frumoasa sa faca pipi pe mine sau in gura mea, nu neaparat sa inghit, dar nu neg faptul as vrea sa incerc sa si inghit. Si ce daca ea elimina toxinele din corpul ei prin urina? Vreau sa inghit toxinele unei fete frumoase, iar asa cum le-a eliminat ea, le voi elimina si eu. Sunt oameni care fac emisiuni despre supravietuire in salbaticie si au baut urina cand nu au avut acces la apa. Nu e periculoasa, nu a murit nimeni si nici nu i s-a facut rau din cauza faptului ca a baut urina. De ce esti tu asa pornita sa ma combati, avand in vedere faptul ca stii bine ca nu e ceva periculos? Asta sunt eu, atunci cand imi place foarte mult o fata, imi doresc sa fac asta. Care-i problema? Si oricum cred ca va ramane intotdeauna la statutul de dorinta neindeplinita, pentru ca nu cred ca voi gasi eu o fata care sa vrea sa faca asta, adica sunt sigur ca exista multe care ar face-o, dar nu as face-o eu cu oricine. Trebuie sa fie foarte frumoasa si sa-mi inspire si incredere, sa fiu sigur ca nu e bolnava sau ceva de genu'.

| IulianArt a răspuns (pentru Violleta2022):

Tu ai problemă?

| IulianArt a răspuns (pentru Violleta2022):

Ia mai taci din gura

| Sofer a răspuns:

Au și fetele fantezi de genul.

| IulianArt a răspuns (pentru Sofer):

Chiar au
Ohoo!

| CodrutElian1990 a răspuns:

Da, sunt fetisuri pe care unele femei le accepta, altele nu. Ca sa ajungi sa le faci este necesar sa tatonezi terenul.
In sex este permis totul, nefiind considerate perversiuni, tot ceea ce este agreat de ambii parteneri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut!

Spre deosebire de alții chiar te-ai încadrat la categoria potrivită si bineînțeles că pe cei care îi deranjează intrebarea ta e strict problema lor si pot să nu mai folosească site-ul, e alegerea lor.

Bineînțeles că nimic nu este ciudat și bineînțeles că există și fete mai dezinhibate care să facă asta si nu ar trebui sa iti fie rușine cu nimic.

Analingus am incercat si eu cu fosta si actuala, dar cealaltă m-am gândit totusi ca nu ar fi igienic sa fac asta pentru că noi prin urină eliminăm deșeurile din corp, așa că ar fi mai indicat sa nu faci asta, dar cealaltă cu analingus ai sanse mari sa găsești fete cărora chiar sa le placa asta si nu, nu ești dereglat.

Succes!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Din ceea ce am mai citit, reiese ca urina unei persoane sanatoase, e sterila, deci nu ar fi nici un pericol; si ai vazut ca si aia care fac emisiuni despre supravietuire in salbaticie, isi beau urina daca nu mai gasesc apa, deci probabil ca e adevarata faza cu sterilitatea.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu ce să zic, trebuie filtrată ca sa faci apa potabilă altfel o bei așa cu deșeuri sau iti trece prin gura cu deșeuri

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce sa filtrezi, ca nu plutesc impuritati prin ea care sa fie oprite de un filtru si oricum, ideea era de a face ea pipi direct pe mine sau in gura mea, nu neaparat sa inghit. Nici nu stiu daca as putea sa inghit pana nu as incerca, dar si daca as inghiti, as vrea sa vina direct din jetul ei, nu sa-l beau dintr-o cana sau ceva de genu', pentru ca asa totusi mi s-ar parea destul de aiurea, nu mi-ar placea.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Salut!

Ma refeream tocmai la asta ca nu e igienic deoarece vine urina direct cu toxine di evident ca ar fi culmea sa mai si bei laughing))

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daca ar fi o fata care-mi place foarte mult, nu mi-ar pasa de faptul ca inghit toxinele pe care le elimina ea. Chiar mi-as dori sa o fac, dar trebuie sa fie foarte frumoasa, nu as putea sa fac asta cu oricine, adica daca ar fi sa dau un exemplu, sa fie una asa gen Margot Robbie. Stiu, visez! laughing

| IulianArt a răspuns:

O femeie care să te înțeleagă din ambele părți să știi că nu te va vedea ciudat ci din contră anumite fantezii apar din cauza unor chestiuni pe care când eram mici ni se păreau absurde
Sincer să fiu dacă aceea persoană îl va vedea că un defect dar ți-l va transforma în calitate adică o să țină la tine așa cum ești să știi că nu-i greșit.
Mai greșit este atunci când ea nu-i de acord și nici nu accepta asta, dar în cazul tău nu este problemă atât de mare
Poate mulți o să-ți zică tot felul
Da nu trebuie săi crezi
Lumea în ziua de doar păreri de dragul de a da dau dar nu se gândesc dacă oamenii ăia poate chiar au nevoie de ajutor
Atâta timp cât pe tine nu te deranjează nu este greșit
Și ți-o spun din experiența
Eu țin la a mea foarte mult
Ne iubim într-un mod mai profund mai intim dar ce contează mai este că o respect căi sunt alături chiar dacă pupapul sau limba jos sunt considerate tabu
A mea nu consideră asta fiindcă nu bagă în seamă toate prostiile spuse de lume
Înțelegi?

| Julyjuly1998 a răspuns:

Diferă, fiecare are orientarea lui sexuală, fiecare are fetișurile lui.