| myrab3la_4006 a întrebat:

Vreau sa le fac prietenelor mele o felicitare frumoasa pentru dragobete... aveti idei?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| zooey a răspuns:

Tu stii cel mai bine stilul lorwinking Ti-as sugera sa cuperi niste coli de carton colorate, dupa care sa le dai o forma si sa le adaptezi stilului lorwinkingpune mult suflet si rabdarer si sunt sigura ca o sa le indrageasca, avand in vedere faptul ca le-ai facut singura si ca ai pus dragoste...winkingiti garantez