| d3utzsa a întrebat:

Vreau sa ma ajutati si pe mine cu o pb care ma km framantabig grin
am fost cu un tip alex un an si 2 luni, iar de 1 an nu mai suntem impreunasad
vreau sa aflu daca mai simte ceva pentru mine, deoarece eu vreau sa ne impacamsad, iar din cauza orgoliului sau, nu vrea sa imi zic daca mai ma iubeste sau nucrying
voi ce credeti?sad
cum as putea sa aflu daca mai simte ceva pentru mine?:d
sau cum as putea sa ma impac cu el?:Xlaughing:d

3 răspunsuri:
| DroGuleTz a răspuns:

Buna
-Pai daca vrei sa vezi ce simte pentru tine e mai bine sa-l intrebi si daca vrei sa te impaci cu el dovedesteti cal iubesti asta o sa-l faca sa se impace cu tine si eu am patit-o de multe ori dar o sa vezi ca ai sa te impaci cu el sunt sigura
Pa Pa pup:*

| alinac a răspuns:

Pararea mea...las-o asa... e clar nu o sa mai fie ca la inceput cauta alceva. te pup astept vesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai incearca sa ii aduci aminte de momentele frumoase petrecute impreune.sau poti afla daca te iubeste stand cu un baiat vorbind cu el in fata lui si sa pari foarte fericita si daca va intalniti pe undeva si el te saluta nu il bagi in seama sau cand te vede zambeste fara sa vrea sau vorbeste cu tine altfel decat cu celelalte persoane. ceva oricum mai simte si tu si el pentru ca dupa un an si 2 luni petrecute cu o persoana nu poti sa o uiti asa de usor mult succes. fundita plz.