| STEFANXxX a întrebat:

Vreau sa ma intilnesc cu o fata, adica vreau sa ii spun ca imi place de ea, dar sa ii spun deodata sau nu? Cu ce sa incep?

6 răspunsuri:
| trăncănici a răspuns:

Mai întîi du-te la muncă şi fă rost de bani pentru o cină frumoasă şi nu numai una,la un restaurant mai scuturat! Cînd vrei să cucereşti o fată,arată-i că eşti galant,nu bădăran! Bărbaţii plătesc masa, cadourile şi distracţia, femeile plătesc toate astea cu natura! Îţi garantez succesul!

| aleceandra a răspuns:

Mai nou te duci direct la ea si o saruti. daca accepata e de binehee hee

| Jigsaw a răspuns (pentru aleceandra):

Cum sa faci asa ceva ma? Esti beat(a)?

| aleceandra a răspuns (pentru Jigsaw):

Am glumithee heeactualul pr m a cucerit lasandu ma sa imi doresc f mult sa il sarut.asa ca.bafta

| corina3able a răspuns:

Mai bine treptat, incearca prin gesturi frumoase cum ar fi so o inviti la un film sau la o primblare in parc, sa se simta placut alaturi de tine

| corina3able a răspuns:

Mai bine treptat, cum ar fi sa o inviti la plimbare in parc sau la un film; amuzo, sa nu creada ca esti plictisitor.SUCCES