| Anablondyi a întrebat:

Vreau sa`mi dispara burtica in 2 saptamani sau chiar una signura? se poate? adica e foarte mica si nu prea se vede dar e enervant sa stii ca ai pe tine grasimee straight face dati-mi sfaturi!

Răspuns Câştigător
| MMihai a răspuns:

( Sport, mișcare, muncă fizică + fructe+ legume)-(carne grasă, slană, dulciuri sintetice, etc.) = Ana care arată ceva mai bine!

4 răspunsuri:
| Lummy a răspuns:

Pai ai putea incepe sa te mai abtii de la mancare, sa faci sport big grin

| poliku a răspuns:

Un sfat prietenesc si care il adresez tutror fetelor ce vor sa slabeasca. Aveti grija cu slabitul ca va puteti inbolnavi.Eu sunt slab de fire dar cu toate astea mi s-a parut ca sunt cam grasut si ca ar mai trebuie sa slabesc.NU! Si aici spun nu pentru ca cunosc persoane foarte tinere (20de ani fete) care au vrut sa slabeasca si acum au anorexie.Acum te rog sa nu spui ca sunt proaste ca si ea a vrut sa slabeasca doar putin de tot si acum e o aschie ba chiar un bat ceea ce nici nu imi place pentru ca e exageratDeci daca ai putina burtica nu iti fie frica ca baietii tot te vor place daca la asta te bate gandul cel putin eu nu las balta o fata daca are putina burtica cum spui tu ca ai.(E doar un exempluhappyMai degraba incearca sa te menti, nu sa o dai jos sau daca chiar vrei sa o faci fa-o cu cap facand sport, mancand mai putin si sa stii cand sa te opresti!
Sper ca ti-am fost de ajutor, inca o data ia-l ca e un sfat prietenesc

| XXy a răspuns:

Burta nu se pune in 2 saptamani si nici nu se da jos in 2 saptamani.

Iar pentru fetele care au impresia ca pot slabi prin infometare, gresesc! Corpul are anumite mecanisme prin care opreste arderea grasimiilor in scopul energiei atunci cand nu mananci (incetinirea metabolismului etc)

Cheia este: Sport, alimentatie, odihna si tot asa multa bafta

| Madonnamyloveforever a răspuns:

Fa aprox.50 abdomene pe seara si ai sa vezi ca o sa dea rezultate+ ca o sa iti tonifici musculatura.la mine a mers.