| Sara a întrebat:

Vreau sa mi fac iubitul sa innebuneasca o zi intreaga! Nu locuim impreuna, imi puteti da detalii, incepand de dimineata pana seara tarziu. vrea sa il fac sa si piarda mintile, si sa si dea seama din nou, cine sunt eu in viata lui!

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Si cine esti tu in viata lui? L-ai nascut? Ai telecomanda asupra lui? Ce vrei sa demonstrezi? Cred de fapt ca tu vrei tie sa-ti demonstrezi ca reprezinti ceva pentru cineva si vrei sa fii mandra de asta.
Bravo, ai scopuri mari in viata. Crede-ma, n-ai cunoscut inca iubirea daca vorbesti asa. Doar topai pe langa ea, esti intr-un dans unde nu cunosti pasii si e posibil sa te impiedici.

10 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai poti sa ii zici ca nu mai vrei sa vb cu el, nu ii da explicatii, lasa-l in ceata, si vezi cum reactioneaza, daca te cauta si te tot suna intr-una inseamna ca ii pasa mult de tine, dar apoi sa ii zici ca a fost o gluma si ca e doar o pacaleala dar ai grija ca el apoi sa nu se supere...bafta.

nony
| nony a răspuns:

Spune-i ca esti la munte cu un prieten.iti lasi telefonul deschis, si sa vezi nebunia cum se manifestáwinking

| CevaNormal a răspuns:

E o idee nu prea buna, deoarece pot sa genereze multe conflicte si scandaluri din .....nimic, mai bine rabda putin, si vorbeste cu el, toate neclaritatile si dubiile se rezolva numai discutind cu persoana in cauza.

| Sara explică:

Hey. nebunia in sensul erotic al cuvantului. sa l simt ca vrea sa explodeze, doar ca nu am chef sa fac nimic. sa lesine dupa mine happy

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Bv flav

Stefan
| Stefan a răspuns:

Dar de ce toate astea? Nu e mai bine sa traiti bine si sa va iubiti.

| adi a răspuns:

Da-l cu capu de perete!

| gyna a răspuns:

Poi daca il cunosti indeajuns de bine inseamna k ii cun toate punctele slabe il exciti putin cate putin s mai iei o pauza s iar tot asa s atunci sigur va innebunihappysper sa te ajute dar in general asta e cel mai practicabil s cred ca de sfatul asta aveai nevoie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea...sa nu isi dea seama si, sa iasa la o bere cu baietii. Sa stii ca toate aceste "torturi" candva le vei plati, daca te mariti cu el. Cand esti pe numele lui, va disparea de acasa 2 zile si, ce ai sa faci? Daca inca nu stie ce insemni tu pentru el, fii sigura ca nu va reactiona prea vioi la "tratament" Cred ca o cina romantica, un vin bun si o pisiceala ar avea mai mare succes decat o pedeapsa. Veti ajunge sa va faceti tot felul de fite ca sa va pedepsiti unul pe altul. Nu poti sa il inveti cine esti tu pentru el, cu forta, cu pedepse. Esti femeie, foloseste-ti farmecele nu rautatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru inceput suna-l de dimineata si spune-i ca il iubesti apoi il mai lasi si il suni dupa jumatate de ora si ii spui acelasi lucru si ca vreti sa va intalniti seara la el acasa sau la un hotel depinde sau chiar la tine dar sa fiti singuri ii fixezi o ora si cand intra pe usa sa ai o cina pentru el o serviti va alintati dati drumul la o melodie ti-asi recomanda melodia pryvate love sau my pasion nu stiu niste melodii pasionale si apoi saruta-l si inebunestel da tot ce ai mai bun in tine asta este sfatul meu sper sal urmezi si sper ca o sa-ti fie de ajutor aa si nu uita sa fii cat mai sexy imbracata! papa si succes