| Sunrize9000 a întrebat:

Vreau sa-mi fac prietena dar mi teama ca va trebui sa o sarut. adica mi frica poate ma fac de rusine ca nu stiu si na.

Răspuns Câştigător
| nebunieee a răspuns:

Stai calm. cred ca orce adolescent si a pus intrebarile astea " cum e sa saruti?"; " oare sarut bine?"; " daca nu ii place cum sarut " oare nu stiu sa sarut "? si tot felul de intrebari de genulwinking fii atent este ceva normal. nu este o anumita regula sau chesti de genulwinking trebuie sa fii u insati si sa iti dai drumul imaginatiewinking nu trebuie sa iti fie rusine sau sa eviti acest lucru happy trebuie sa ai incredere in tine totul va fi bine happy si orkum odata si odata tot se va intampla happy fa ca primul sarut sa fie cat mai pasional si cat mai sentimental si nu o sa il uiti niciodata bafta :*

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ei,si?
Cine crezi ca s-a nascut invatat?
Toti am trecut prin asta,mai greu sau mai usor,nu fa o tragedie!
Problemele le rezolvi in momentul in care apar,nu fa si tu ca mama aia care plangea c-o sa cada drobul de sare de pe soba si-o sa-i omoare copilul!
Hai, fii barbat si ce-o fi, o fi!

| kaylla a răspuns:

Dragul meu, mai devreme sau mai tarziu o sa inveti si acest lucru. Daca nu ai o prietena cum crezi ca vei invata? Ia-ti inima in dinti, fa-ti o prietena si lasa lucrurile sa curga de la sine! Mult succes!