| Rajah a întrebat:

Vreau sa mi se raspunda la o intrebare foarte serioasa. Nu vreau sa radeti. Vorbesc foarte serios. E o dilema existentiala.
De ce sfarcurile femeilor se intaresc la temperaturi scazute dar penisul barbatilor se micsoreaza?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IloveDamon a răspuns:

Sunt zone puternic vascularizate, iar la temperaturi scazute vasele de sange se micsoreaza pentru a da un flux mai redus, in ideea de a nu ingheta sangele in acea zona.
Cel putin mie asa mi s-a raspuns la randul meuhappy

| dadonexus a răspuns:

Sfarcurile la femei sa intareste si la excitatie iar cauza cu temperatura e ca apa la temperaturi scazute ingheata

| Thevampirediariesfan a răspuns:

Mah bantuie intrebarea asta, prima parte!

| Rajah explică:

Ok, dar nu inteleg de ce sfarcurile se si intaresc, dar penisul nu, el doar se micsoreaza si ramane in stare flasca.