| AAlinaaa a întrebat:

Vreau sa-mi surpind iubitul in pat.cum ar fi cu ciocolata. frisca chestii de genu. Dar nu stiu ce pot face cu ele. Imi puteti spune detaliat. De obicei o facem la el acasa la pranz laughing ^^

10 răspunsuri:
| koshmarul a răspuns:

Sunt sigur că i-ar plăcea enorm dacă ai mai aduce câteva prietene de ale tale sa va *** în grup,:-D

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

laughing moooorrrrr, intrebarea asta are nota 10 din partea mea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pune frisca pe tine..pe gat pe abdomen...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le puteţi mânca în timp ce vă uitaţi la desene animate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-i frisca pe al sau penis si apoi stii tu ce-ai de facut.

| varcolaccc a răspuns:

Cu frișcă te dai de sfarcuri happy si cu ciocolata nu stiu o topești si o prelingi pe tine. Oricum daca te îmbraci cat de cat sexi si orice fata stie sa fie senzuala, e de ajuns.

| Raul5765578 a răspuns:

Pai iti spun eu ce sa faci frisca o pui pe P##a o lingi pe toata si ciocolata pe p###a si invers sa tio linga el

| FrumoasaFata a răspuns:

In loc sa faci sex mai bine citesti o carte nu vreau sa par rau dar daca se va termina aceasta relatie curva scrie pe fruntea ta

| AAlinaaa explică (pentru FrumoasaFata):

Frate toate relatiile se termina la un moment dat dar asta nu inseamna ca nu o sa mai facem sex sau diverse lucruri in timpul acestuia.

| FrumoasaFata a răspuns (pentru AAlinaaa):

Da dar tu ai 15 16 ani de asta iti zic se termina ele dar la o varsta asa mica nu cred ca ferbea **** in tine si mureai daca mai stateai virgina.dar mai bine ai sa vezi pe pielea ta