| MarryRose a întrebat:

Vreau să muşc pe cineva de gât ca un fel de "semn de razbunare", ştiu că nu e bine ce vreau să fac dar e complicat şi nu mă răzgândesc. Cum şi din ce zonă mai exact ar trebui să muşc? Unde este mai sensibil? P. S nu e iubitul meu, nici fost...

Răspuns Câştigător
| Stryder_1593 a răspuns:

Ok... ma pricep la astea...trebuie sa musti exact unde se termina gatu si incepe umaru.e perfect locubig grin bun si de razbunare si de impacarelaughing

i hope i helped (^_^)

3 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Incearca si musca-l din cea mai sensibila zona, si esti cea mai tare, te-ai razbunat, nu gluma laughing

| moonY a răspuns:

musca-l de penis. e mai sensibil

| Mirela209 a răspuns:

Asta e un gest de neam prost:d iti recomand sa te razgandesti