| MrsDeee a întrebat:

Vreau să slăbesc și aș vrea să aflu metode de la voi (cei care ați reușit să scăpați de kilogramele în plus).

Răspuns Câştigător
| PoeTuL05 a răspuns:

Taie painea, prajelile, chipsuri si toate prostiile din meniul tau si fa sport sa storci tricoul la final de transpiratie, si vei vedea rezultate destul de in regula la un pret foarte mic.

3 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Cel mai usor lucru pe care il poti face e sa mananci micul dejun cat mai tarziu, si sa bei apa. Facand asta, vei manca mai putin deci vei slabi. Dupa 2 zile de mancat micul dejun cat mai tarziu, te vei obisnui si o sa iti fie usor.

| peperonies a răspuns:

Nu mai bea altceva in afara de apa si nu mai manca nimic facut cu zahar, faina, cereale, orez sau cartofi. spor.

| maradi3 a răspuns:

Inlocuieste mancarea cu apa!