| Sorin_8124 a întrebat:

Vreau sa stiu mai multe despre sex. Am cateva intrebari, pe internet nu gasesc un raspuns clar. Daca se ofera cineva sa ma ajute, sa-mi lase un mesaj pe privat cu id. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Aimee_7045 a răspuns:

Pei lasa si tu un id de contact.winking

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
www.seximus.ro
Pa, pa.

| nobody_9468 a răspuns:

Accept ajutor si de la fete?
laughingbatting eyelashes

Bafta.Degeaba cu logica, mai bine cu practicawinking.

| madagascar a răspuns:

Lasa intrebarile aici si sigur ti se va raspunde

| resp3ct a răspuns:

Ai primit PM.

| raluca_2332 a răspuns:

Eu nu iti pot spune ce este bine si ce nu! Dar este un site un este un sexolog si raspunde la intrebari sau iti da detalii despre niste intrebari.De exemplu:Pastila de a doua zi etc.
Site-ul uite-l aici: http://www.clopotel.ro/educatie/educatie_sexuala/
Aper ca ti-am fost de ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu despre sex putin stiu din cate am vazut si am auzit asa ceva n-am facut niciodata dar ca sa stii totul despre sex trebuie sa ai o prietena si cand o faci cu ea afli orice