| erith1 a întrebat:

Vreau sa stiu pareri de la fete si baieti daca ele practica sexul anal doar pt placerea baietilor?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde de fiecare fata, acuma fiecare simte diferit placerea, gay simt toti placere prin sex anal? tu ai simti? stiintific da se poate simti placere valabil la ambele sexe prin sex anal

| aXy99 a răspuns:

Din cate stiu eu, barbatii au punctul G undeva prin anus, deci exista si acolo placere...

| Wøodenpints a răspuns:

Normal că nu. Unele îl mai practică și ca metodă de desfundat rozeta când sunt constipate.

| Hitback a răspuns (pentru Wøodenpints):

Mor laughing Bună asta rau de tot. Vote.

Răspuns utilizator avertizat