| crysty08 a întrebat:

Vreau sa va cer sfatul. Iubesc o fata si ea din intamplare e cu un amic de al meu bine cu care am avut niste tangente de bataie el a si inselat-o acum o luna si a ales sa se intorca la el si aproape o convinsesem sa isim ce sa fac? Nu stiu sunt instare de orice o iubesc la nebunie. O mica precizare sunt un pic >vagabod

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pai baiatul acela e clar ca nu o merita. Din pacate fetele nu stiu intodeauna pe cine sa aleaga.Incearca sa te imprietenesti cu ea si sa ii fii confident.De aici si pana la inima ei nu mai este decat un pas.Succes :*!

| crysty08 explică:

Crysty_rapp_2pac id meu vormim pe mess sunt multe lucruri de spus dar nu pot in public care vreti sa ma ajutati add va rog

| victor1k a răspuns:

Ai spus "O mica precizare sunt un pic >vagabod" In ce sens esti vagabond? Dar parerea mea e ca nu prea conteaza asta. Depinde de ea ce fel de oameni ii plac destepti/nebuni/rai/buni. Intra si tu in vorba cu ea atunci cand TREBUIE nu intra asa ca-ti vine tie, fii discret si actioneaza cand ai ocaziawinking Noroc cu ea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O mica precizare, esti un pic agramat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa iti las si eu un raspuns km mi-ai lasat si u mie