| fdfddffddfdf a întrebat:

Vreau să vă întreb ceva, fetelor... Dacă v-ați afla pe stradă și ar opri în dreptul vostru o mașină frumoasă iar din ea ar coborâ un tip și v-ar spune că vrea să meargă să se distreze într-un club și v-ar propune să urcați la el în mașină și să mergeți undeva la un restaurant, cafenea etc ca să vă cunoașteți mai bine...Ați accepta invitația tipului respectiv?

10 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Nu.Cine știe ce o fi și cu un ciudat ca ăsta?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu!

| Freya1 a răspuns:

Da si probabil ca as urca si avion cand m-ar duce in Germania la puf.
Serios?

| Hammurabi a răspuns:

După răspunsurile de mai sus, se pare că te-ai chinuit degeaba să-ți iei mașină mișto...laughing

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Si ce Dacie detine acest cocalar?

| venividivici2017 a răspuns:

Baiat,mai bine ai studia ceva util pentru materia ta cenusie, pentru a stimula dezvoltarea neuronilor pe mm patrat in capul tau si apoi ai renunta la a mai pune genul asta de intrebari stupide!

| DianaDia1237 a răspuns:

Sfatul meu ar fi sa nu mergi, pentru ca niciodata nu se stie unde te poate duce. Si nu ai vrea sa ramai gravida

| mankovskis a răspuns:

Ce conteaza masina? Nu le inteleg pe fetele care se uita numai la baieti cu masini scumpe.Pana la uma pe ele le plimba cu ea doar, nu le-o face cadou.laughing)

| MidnightR a răspuns (pentru mankovskis):

La majoritatea nici macar nu e a lor. Vreun cadou de la taticu sau mamica.Cei care au muncit din greu sa-si cumpere masina aia, ma indoiesc ca s-ar arunca la una de pe strada in loc sa isi caute una de teapa lor.

| LadySarlac123 a răspuns:

Coborî*
Bineînțeles că nu.