| AAnoNyymus a întrebat:

Vreau sa va spun povestea mea, acum 5 luni ma indragosteam de o fata, am inceput sa vorbesc cu ea toate cele pana cand a aflat ca o plac.Ma trata rece, si nu am mai vb cu ea timp de 3 luni.Acum 1 luna am inceput sa vorbesc cu ea, si culmea ea m-a bagat in seama pe mine.Atunci ea era cu un baiat si mi-a spus ca se certase cu el, si eu am incercat sa nu mai sufere ect., si am iesit la un suc, toate cele, iar acum am aflat ca se saruta cu acel tip, in timp ce eu veneam ca sclavu la scoala sa o vad. Sunt multe de spus, dar vreau sa-mi spuneti ce sa fac sa o mi-o scot din cap, pentru ca nu pot sau sa nu renunt si sa lupt in continuare.Ms :*

Răspuns Câştigător
| simonamaria a răspuns:

Nu te merita.baietii care sa faca asta gasesti mai greu.asa ca daca nu te-a apreciat nici gand sa o mai bagi in seama.si nici daca te va baga ea in seama....intoarce-i favoarea, evitand-o! alte fete zic eu.o sa gasesti care sa merite.Succes!

1 răspuns:
| Giuney a răspuns:

RENUNTA daca ti-a facut asemenea gesturi iti zic de acum tu o sa ai de suferit fiindca aia nu se poate numi fata doar o mare curvabig grin