| nikolettta a întrebat:

Vreau sa va supun atentie 2 intrebari la care as vrea sa rasp cat mai multa lume atat fete cat si baieti:

1. Ce parere aveti despre baietii care azi sunt cu o fata, maine cu alta si tot asa si doar pentru sex?(cunosc destui de astia big grin, dar sa nu intelegeti ca si eu sunt una din acele fete)

2. Ce parere aveti despre fetele care ar face orice sa fie cu un tip care e clar ca nu le place, sau despre fetele care au o relatie din interes sau despre fetele care accepta orice doar pentru a fi cu cineva(si aici stiu destule cazuri si as vrea sa aflu si parerea voastra)

cat mai mult rasp pls

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

1.Bravo lor. Daca as fi baiat nu m-ar prinde saptamana alaturi de aceeasi fatabig grin
2. N-am nimic cu ele.Fiecare isi alege singur drumul in viatathinking

| raisa1993maria a răspuns:

Problema e ca atunci cand te indragostesti de cineva nu iti alegi tu persoana, nu ii spui tu inimii ce sa aleaga, daca ti se pune pata pe un baiat care desi e frumos sta azi cu o fata, maine cu alta si tot asa, daca esti dispusa sa il accepti asa cum e asta e alta problema, deci pe baietii de genul asta de umbla cu mai multe fete odata sa le schimba zilnic as spune ca sunt niste fraieri care nu vor altceva decat distractie, mai ales la varsta adolescentei

| micuta_6487 a răspuns:

1 : nu prea pot sa imi fac o parere despre ei, pur si simplu nu ma intereseaza, ii ocolesc... in fata mea sunt un 0

2: pai mie nu imi plac fetele sau baietii care profita de pe urma cuiva. ii tin la distanta. mi-e scarba de ele cand le vad cum pot sa fie...

| pisicutza8 a răspuns:

1:curvarilaughing
2:fraiere