| CristianChivescu a întrebat:

Vreau si eu cat mai multe metode de refuzuri. Adica cum ar refuza o fata un baiat in mod politicos ex:sunt plecata, nu stiu ce...
Cine imi da exemple cel putin 5 va primi funda si vot happy

2 răspunsuri:
| IrenneDrt a răspuns:

Păi de exemplu îi poţi spune că ai prieten, aşa fac eu de obicei sau că nu eşti pregătită pentru o nouă relaţie încă, după despărţirea de fostul, că nu ai timp din cauza invăţatului, sau pur şi simplu nu vrei un prieten şi te simţi mult mai bine singură.
Metodele astea le folosesc şi eu de fiecare dată. Baftă!

| Bubuxx a răspuns:

Pai ar putea suna cam asa: am treaba cu mama,sunt ocupata momentan,am teme de facut,sunt plecata la tara,am de invatat,merg la antrenament(inventeaza si tu un sport laughing ),nu ma simt prea bine, nu am dispozitia necesara pentru a iesii, sper sa iti fie de ajutor.Bafta!