| Yosifica a întrebat:

Vreau si eu iduri de fete mai speciale, cine ma poate ajuta? Dau fundita la cele mai multe si cele mai speciale

7 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Adica ce inseamna pentru tine,, Speciale"? day dreaming

| Yosifica explică:

straight face adica sa fie mai deosebite decat celelalte straight face

| deen a răspuns:

Haha lesbo much?

| AngelCrystals a răspuns:

Adica pentru tine ar trebui sa ai id lui Bianca Dragusanu.

| BreeTPU a răspuns:

Peste 15.000 de fete sunt aici http://www.bree.ro/fete.php cu siguranta multa speciale.

| KoLCloser a răspuns:

Tu crezi ca gasesti "fete speciale" pe TPU? rolling on the floor Si daca sunt asa speciale nu o sa sara fix tie sa-ti dea id.

| emma40101 a răspuns:

Scri un oracol si acolo scrii,, Care e idiul tau "si afli raspunsul