| CatalinneWilliam a întrebat:

Vreau si eu niste idei`happy De poze artisticebatting eyelashes.
am un Nikon D3100happy. Deci ies pozele cat de cat dragutethinking
Cateva idei?; 3
>Mutumesc!big grin<
[Dau funda la cele mai multe!:*]

3 răspunsuri:
| CatalinneWilliam explică:

Sunt din Craiova.happy

| NoNameJunior a răspuns:

Buna seara! nu stiu cat de dragute vor iesi pozele.dar dragute sigur vor iesi cateva!
uite idei de poze:
-stai in pat intoarsa cu spatele.cu picioarele la piept
-fa-ti o poza in timp ce bei apa dintr-o cana
-fa-ti o poza cu prietenul imbratisati
-fa-ti o poza stand pe vine si uitndu-te suparata la aparat
-fa-ti o poza doar la fata.sa ai o lacrima pe obraz si sa fii machiata cu negru
-fa-ti o poza stand pe niste pietre si privind in alta parte.cel mai dragut ar iesi la apus!
-fa-ti o poza stand in iarba si mirosind o floare
-fa o poza la un desen.de preferat desenul sa fie cu multe inimioare
nu mai am idei...

| lviu100 a răspuns (pentru NoNameJunior):

Pai poti sa faci poze la apus pe un camp si sa iti baa soarele din spate si o sa iasa un fel de pete de lumina; o sa iasa superlove struck
mai poti sa faci pe plaja tot la apus
sub un copac preferabil salcie stant in fund si sa stai suparat/a
intr-o padure cand cad frunzele si sa-ti faci mai de aproape si in spate sa se veda in ceata si tu sa iesi in evidenta
mai poti sa le modifici in photoshop sau daca vrei te ajut eu idu meu e liviu. danny
apropo de unde esti? eu sunt din constanta si stiu multe locuri super unde sa faci poze artistice