| Fatanebunatica a întrebat:

Vreau si eu niste mesaje gen xxx pentru iubitul meu sa-l excit! Daca se poate sa nu se faca glume.(CAT MAI URGENT)

5 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Poti incerca..."Am o poftă nebună de... îngheţată"- până termini de rostit propoziţia iubitul tău va avea deja un scenariu sexual în minte.

| SMarius a răspuns:

Nu cred ca iubitul tau nu stie unde gaseste astfel de filme...si nu cred ca nici tu nu stii.Hai termina cu prostiile astea!

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

" hai sa facem sex" scurt si la obiect! apropo ai pus o intrebare chiar foarte cretina (ce s-a intamplat, n-ai inspiratie chiar deloc?) +asta este intimitatea ta si a lui n-ar trebui s-o impartasesti cu altii..hmm nici nu m-as mira sa se faca glume pe seama ta sincer

| Fatanebunatica explică:

Parerea ta draguta..nu cred ca ma cunosti sau stii ceea ce fac de imi adresezi aces apelativwinking!