| Girl0008 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri haioase sau foarte ciudate statusuti idioate vedeti voi va rogg repede dau funda.
P. S

1 răspuns:
| 12345679 a răspuns:

X plang ιn hohote de ras, day єvєryday. auzι bєy.[!? ]. hey! '
am cяєzυт ιη σcнι ѕιηcєяι ѕι ∂a`н, м'am aяѕ...am νazυт` ιη σaмєηι cє nu`н νяσιaм ѕa νa∂ νяєσ∂aтa`н... ιυвιяєa ѕι υяa cυм ℓσνєѕc aмвєℓє ∂єσ∂aтa`н

тιмρυ νιη∂єca яaηι` ∂aя υcιde ѕρєяaηтzє`...nu`н ρσт ѕa мa ƒєяєѕc ∂є aмιηтιяι єχacт`н ca ∂є gℓσaηтzє

ѕтιυ ca υηєσяι є ρяєa тaяzιυ...ѕa ℓυρт ∂є υηa ѕιηgυяa, nu ѕтιυ! єѕтι aтaт`н ∂є ∂єρaятє`н...un ƒιηaℓ ƒєяιcιт`н, ∂ιη ρσνєѕтι ηєтєямιηaтє!

ιηcσтяσ ѕa aℓєяg؟؟ ؛ےلé ¾ٍلےٍُℓ ى؛ُ...ىé`لى ٌُ¾ éçcے؛∂؛ے؛ éç ٍéç؛ ¾é éç ∂ُىç؛z؛ُ
nu ma ¢®ﻉží in §†ªяє? nici o problema.nu мǻ ©яєđ nici eu.Ъ® fereste-te de ziua íи ¢ª®є o §å prind †üþξü
:*
sper sa iti placa!love struck