| fzr23 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri pentru fete independente, indiferente sau chiar materialiste. scuzati categoriabig grin

3 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Da, ok, whatever:
Sunt pitzi, deci exist.

| ByaNot4youu a răspuns:

Viata mea, regulile mele, daca nu-ti plac regulile mele, tu nu esti viata mea.
"Vreau sa simt din nou ca pot sa zbor Am incercat dar nu te pot uita asa usor Mor incet simt cum totul ma doboara Hai sa o luam de la inceput, suferinta sa dispara..."
De la viaţă să nu aştepţi nimic, dimpotrivă, tu trebuie să-i dai totul. Numai aşa vei fi scutit de deziluzii şi te poţi bucura de tine, de lupta, de independenţa şi de puterea ta creatoare.
Este uşor să trăieşti în lume dupa opiniile lumii, este uşor ca în singurătate să trăieşti după opiniile tale. Dar om mare este acela care şi în mijlocul mulţimii îşi păstrează cu dulceaţă perfectă, independenţa singurătăţii sale.
Zambeste.Pentru ca mai trist de nu a zambii.Este tristetea de nu a putea zambii.
Fiecare varsta, Are nebunia ei de`o clipa!; x
,, Never say never!''
,, Away...happy''
Prieten e omul care lupta cu dusmanii mei, nu cel care are aceiasi prieteni cu mine.
Originalitatea, independenţa gândirii noastre, cere în primul rând existenţa unei Gândiri unitare, conştiente şi puternice.
Fundita te rog!puppy dog eyes