| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri simple, nu stiu fara sa semnifice mare lucruthinking nu tristete, nu iubire, statusuri normalehappy!
Dau fundita:*.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| ihategipsy a răspuns:

Cand o cioara boraste de inima albastra iau viagra si imi bag pl'n muzica vaostra

| telluno a răspuns:

Pai... sunt cateva :)
1. - opriti pamantul... vreau sa cobor! :)
2. - cum sa iesi din orice incurcatura! http://www.youtube.com/watch?v=JB24HaJBh9s&NR=1
3. - Bea lapte ca sa stergi efectul drogurilor.
4.- si cam atat... daca mai aduc aminte iti spun :)

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

N-am bani de status...

| TheBlackCrystal a răspuns:

De plictiseala: ce plictiseala se sperie si mortii de ea
Cand ti'e foame :mi'e foame D N D halesc calculatorul
Cand nu'ai ce sa scrii : dau pisica cu ruj verde(sau ce alta culoare cunosti)
Haioase:cine imi spune tema de la mate de la pagina 56 exercitiul 3?
SI cam atat stiu. FUNDA?!

Răspuns utilizator avertizat